Jalgpall |
Austraalia SA Premier League - naised |
04/20 09:45 |
Metro United FC - naised
|
View
|
Adelaide City - naised
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia A-League |
00'
|
[5] Macarthur FC
|
View
|
Sydney FC
[4]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia South Australia State League 1 |
03'
|
Adelaide Cobras
|
0-0
|
Western Strikers
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
04'
|
[3] CS Corvinul Hunedoara
|
0-0
|
CS Mioveni
[5]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League 2 |
05'
|
Holland Park Hawks
|
1-0
|
Samford Rangers
|
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05'
|
Inter (FEARGGWP) Esports
|
2-0
|
AC Milan (Flewless_phoenix) Esports
|
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05'
|
Roma (Joshua) Esports
|
2-2
|
Lazio (Odin) Esports
|
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
06'
|
Juventus (VanGogh) Esports
|
0-0
|
Inter (Samuel) Esports
|
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
06'
|
Benfica (BlackStar98) Esports
|
1-1
|
Newcastle (labotryas) Esports
|
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Dortmund (TongPo) Esports
|
2-1
|
Barcelona (Saigon) Esports
|
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
FC Porto (Prince) Esports
|
1-1
|
Lazio (Anthem) Esports
|
|
|
Jalgpall |
Poola IV liiga |
06'
|
Korona Kielce II
|
0-0
|
GKS Rudki
|
|
|
Jalgpall |
Eesti Meistriliiga |
06'
|
[9] FC Nõmme United
|
0-1
|
JK Tallinna Kalev
[7]
|
|
|
Jalgpall |
Alžeeria karikas - naised |
08'
|
CS Constantine - naised
|
0-0
|
Afak Relizane - naised
|
|
|
Jalgpall |
Iisraeli noorteliiga |
16'
|
Tel Avivi Hapoel U19
|
0-1
|
Haifa Maccabi U19
|
|
|
Jalgpall |
Itaalia Campionato Primavera 2 |
18'
|
[10] Spezia U19
|
0-1
|
Benevento U19
[2]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales Premier League |
18'
|
[8] St George City FA
|
0-0
|
Central Coast Mariners NPL
[16]
|
|
|
Jalgpall |
Itaalia Campionato Primavera 2 |
19'
|
[1] Cesena U19
|
1-0
|
Bari U19
[12]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales League 2 |
25'
|
Prospect United
|
0-2
|
Parramatta FC
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
25'
|
[1] Galatasaray U19
|
1-0
|
Adana Demirspor U19
[4]
|
|
|
Jalgpall |
Iisraeli noorteliiga |
25'
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon U19
|
0-0
|
Maccabi Petah Tikva U19
|
|
|
Jalgpall |
Keenia Super League |
27'
|
Naivas FC
|
0-0
|
Kibera Black Stars
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
28'
|
Borussia Mönchengladbach U19
|
1-0
|
Alemannia Aachen U19
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales League 1 |
28'
|
Mt Druitt Town Rangers
|
0-0
|
Inter Lions
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales League 1 |
29'
|
Dunbar Rovers FC
|
0-0
|
Macarthur Rams
|
|
|
Jalgpall |
Kasahstani kõrgliiga |
29'
|
[12] FK Zhenys
|
0-1
|
Turan Turkistan
[8]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales League 1 |
30'
|
SD Raiders
|
0-0
|
Bulls FC Academy
|
|
|
Jalgpall |
Slovakaia I liiga - naised |
30'
|
[2] Slovan Bratislava - naised
|
0-0
|
MFK Ružomberok - naised
[3] |
|
|
Jalgpall |
Austraalia NSW League 1 U20 |
30'
|
Canterbury Bankstown FC U20
|
0-2
|
University NSW U20
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales League 2 |
31'
|
Bankstown United FC
|
1-1
|
Hawkesbury City SC
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales Premier League |
32'
|
[10] St. George Saints
|
1-0
|
Hills United FC
[13]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Western Australia State League 1 |
32'
|
Dianella White Eagles
|
1-0
|
Murdoch University Melville FC
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
32'
|
Göztepe U19
|
0-2
|
Fatih Karagümrük U19
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
32'
|
[15] FC Zlin U19
|
1-0
|
Frýdek-Místek U19
[16]
|
|
|
Jalgpall |
Poola regionaalliiga |
32'
|
Swit Warsaw
|
0-0
|
AFC Warsaw
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
32'
|
[4] Eintracht Frankfurt U19
|
1-0
|
Augsburg U19
[13]
|
|
|
Jalgpall |
Itaalia Campionato Primavera 1 |
32'
|
[1] Inter Milan U19
|
0-0
|
Cagliari U19
[9]
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
33'
|
Borussia Dortmund U19
|
1-0
|
MSV Duisburg U19
|
|
|
Jalgpall |
Itaalia Campionato Primavera 2 |
33'
|
[5] Udinese U19
|
2-1
|
Renate U19
[12] |
|
|
Jalgpall |
Slovakkia noorteliiga |
33'
|
[8] Dukla Banská Bystrica U19
|
0-1
|
FC Vion Zlaté Moravce U19
[9] |
|
|
Jalgpall |
Itaalia Campionato Primavera 3 |
33'
|
Catanzaro U19
|
0-0
|
Virtus Francavilla U19
|
|
|
Jalgpall |
Poola IV liiga |
33'
|
Wilga Garwolin
|
0-1
|
Jozefovia Jozefow
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League |
34'
|
[9] Moreton City Excelsior B
|
1-1
|
Southside Eagles
[5]
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
34'
|
[10] İstanbulspor U19
|
0-0
|
Sivasspor U19
[6]
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
34'
|
[2] Trabzonspor U19
|
0-1
|
Konyaspor U19
[4]
|
|
|
Jalgpall |
Läti 1. liiga |
34'
|
[9] Ogre United
|
0-2
|
JDFS Alberts
[2]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
34'
|
[8] Sigma Olomouc U19
|
1-0
|
MFK Karviná U19
[12]
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
34'
|
[9] Greuther Fürth U19
|
1-1
|
Nürnberg U19
[10]
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
34'
|
FC Viktoria Köln U19
|
1-0
|
Schalke U19
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Victoria |
35'
|
[9] Dandenong Thunder
|
0-2
|
Avondale
[5]
|
|
|
Jalgpall |
Itaalia Campionato Primavera 2 |
35'
|
[5] Pisa U19
|
0-0
|
Ascoli U19
[4]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
35'
|
[11] Vysočina Jihlava U19
|
1-0
|
FC Brno U19
[3]
|
|
|
Jalgpall |
Ungari U19 1. divisjon |
35'
|
III Keruleti TVE U19
|
0-0
|
Diósgyőri VTK U19
|
|
|
Jalgpall |
Horvaatia U19 liiga |
35'
|
NK Sesvete U19
|
1-0
|
HNK Rijeka U19
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Queensland - naised |
35'
|
[1] Brisbane City - naised
|
0-1
|
Lions FC - naised
[4]
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
35'
|
Altai U19
|
1-0
|
Çaykur Rizespor U19
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
35'
|
[5] Antalyaspor U19
|
1-1
|
Ankaragücü U19
[7]
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
35'
|
[1] TSG Hoffenheim U19
|
2-0
|
Sandhausen U19
[11]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia New South Wales League 2 |
36'
|
Inner West Hawks
|
0-1
|
Fraser Park
|
|
|
Jalgpall |
Kasahstani kõrgliiga |
36'
|
[13] Kaisar Kyzylorda
|
0-0
|
FK Atyrau
[10]
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
36'
|
[8] Kayserispor U19
|
1-1
|
Kasimpasa U19
[6]
|
|
|
Jalgpall |
Bangladeshi kõrgliiga |
36'
|
[6] Fortis FC
|
0-1
|
Bashundhara Kings
[1]
|
|
|
Jalgpall |
Türgi U19 liiga |
38'
|
[9] Yeni Malatyaspor U19
|
0-1
|
Ankaraspor U19
[11] |
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
45'
|
[5] České Budějovice U19
|
1-1
|
Slavia Praha U19
[4]
|
|
|
Jalgpall |
Saksamaa Bundesliga U19 |
45'
|
[7] 1860 München U19
|
2-2
|
Kaiserslautern U19
[14]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NSW League 1 U20 |
45'
|
Hakoah Sydney City East U20
|
1-0
|
Bankstown City Lions U20
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 3. liiga |
46'
|
[16] FK Prepere
|
1-0
|
FK Kolín
[7]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Queensland |
46'
|
[6] Peninsula Power
|
1-2
|
Sunshine Coast Wanderers
[12]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Queensland |
59'
|
[2] Wynnum Wolves
|
0-2
|
Moreton City Excelsior
[5] |
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 4. liiga |
60'
|
MFK Chrudim B
|
2-2
|
Letohrad
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 3. liiga |
60'
|
TJ Tatran Bohunice
|
0-1
|
CSK Uhersky Brod
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 3. liiga |
62'
|
[13] Praha Motorlet
|
0-2
|
Jiskra Domažlice
[2]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 2. liiga |
62'
|
[2] MFK Vyškov
|
0-0
|
FC Brno
[10]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 4. liiga |
63'
|
SK Ujezd Praha 4
|
1-1
|
FK Brandys nad Labem
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Victoria Premier League 2 |
63'
|
FC Melbourne Srbija
|
0-0
|
Doveton SC
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 5. liiga |
63'
|
FC Irp Český Těšín
|
2-0
|
Heřmanice
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 4. liiga |
63'
|
SK Benešov
|
1-3
|
Velke Hamry
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
64'
|
[7] Dukla Praha U19
|
2-2
|
Slovan Liberec U19
[14]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 4. liiga |
64'
|
Chomutov
|
0-1
|
Praha Admira II
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Victoria |
64'
|
[12] Altona Magic
|
0-0
|
Melbourne Knights
[8]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi 4. liiga |
67'
|
SK Hřebeč
|
1-2
|
FK Louny
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 4 |
69'
|
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
|
4-0
|
CS Brazi
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League |
73'
|
[2] Brisbane Strikers
|
4-1
|
Logan Lightning
[8]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Queensland - naised |
74'
|
[6] Mitchelton FC - naised
|
3-4
|
Peninsula Power - naised
[9]
|
|
|
Jalgpall |
Kreeka U19 superliiga |
75'
|
[4] Asteras Tripolis U19
|
0-0
|
Aris Salonika U19
[9]
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League 3 |
75'
|
Mount Gravatt Hawks
|
4-1
|
North Pine
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia NPL Queensland |
75'
|
[10] Redlands United
|
1-4
|
Lions FC
[3]
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
76'
|
[14] FC Argeş Piteşti
|
0-0
|
CSM Reșița
[10]
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 4 |
76'
|
CS Flacăra Parţa
|
2-3
|
CS Sinandrei Carani
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League |
76'
|
[10] Ipswich FC
|
2-1
|
Mitchelton FC
[12]
|
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
76'
|
[10] Mladá Boleslav U19
|
2-3
|
Praha Sparta U19
[1]
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 4 |
77'
|
CSC Liebling
|
2-2
|
CS Gloria Moșnița Nouă
|
|
|
Jalgpall |
Kreeka U19 superliiga |
77'
|
[12] Atromitos Athinon U19
|
4-3
|
AE Kifisias U19
[11] |
|
|
Jalgpall |
Tšehhi noorteliiga |
78'
|
[13] Slovácko U19
|
2-1
|
Viktoria Plzeň U19
[2]
|
|
|
Jalgpall |
Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A |
78'
|
[7] Persik Kediri
|
0-1
|
Persita Tangerang
[15]
|
|
|
Jalgpall |
Lõuna-Aafrika Diski Challenge |
79'
|
Supersport United - reservid
|
2-2
|
Royal AM - reservid
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
79'
|
[7] CSM Ceahlaul Piatra Neamt
|
4-0
|
CSM Alexandria
[19]
|
|
|
Jalgpall |
Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A |
79'
|
[2] Persib Bandung
|
2-1
|
Persebaya Surabaya
[12]
|
|
|
Jalgpall |
Horvaatia U19 liiga |
79'
|
Slaven Belupo U19
|
2-1
|
HNK Sibenik U19
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
79'
|
[9] Targovishte Chindia
|
0-0
|
CSA Steaua București
[8]
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
79'
|
[13] CSM Slatina
|
1-0
|
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
[16]
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
79'
|
[11] Bukaresti Metaloglobus
|
0-1
|
Unirea Dej
[18] |
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League 2 |
79'
|
Maroochydore
|
4-1
|
Bayside United
|
|
|
Jalgpall |
Kreeka U19 superliiga |
79'
|
[7] Panaitolikos U19
|
1-1
|
Panserraikos U19
[13] |
|
|
Jalgpall |
Iisraeli noorteliiga |
80'
|
Hapoel Haifa U19
|
1-1
|
Bnei Sakhnin U19
|
|
|
Jalgpall |
Lõuna-Aafrika Diski Challenge |
80'
|
Polokwane City - reservid
|
2-2
|
TS Galaxy - reservid
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 2 |
80'
|
[17] CS Tunari
|
1-2
|
CS Concordia Chiajna
[12]
|
|
|
Jalgpall |
Ungari U19 1. divisjon |
81'
|
Vasas SC U19
|
3-2
|
Puskás Akadémia U19
|
|
|
Jalgpall |
Rumeenia Liga 4 |
81'
|
ACS Viitorul Arad
|
2-0
|
CS Beliu
|
|
|
Jalgpall |
Horvaatia U19 liiga |
82'
|
NK Osijek U19
|
2-2
|
NK Dugopolje U19
|
|
|
Jalgpall |
Austraalia Queensland Premier League 2 |
83'
|
Souths United
|
0-1
|
North Star
|
|
|
Jalgpall |
Lõuna-Korea K-League 1 |
90'
|
[6] FC Seoul
|
2-3
|
Jeonbuk Motors
[10]
|
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
04/20 09:35 |
MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
4-2
|
OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 North |
1 - 07:19
|
[9] Rockhampton Rockets
|
11-8
|
Brisbane Capitals
[14] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 East |
1 - 04:47
|
[5] Albury Wodonga Bandits
|
16-14
|
Norths Bears
[9] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 North |
1 - 07:20
|
[12] South West Metro Pirates
|
11-4
|
Gold Coast Rollers
[2] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 North |
1 - 10:00
|
[10] Sunshine Coast Phoenix
|
0-0
|
Northside Wizards
[5] |
|
|
Korvpall |
Australia Big V |
1 - 06:38
|
[5] Bellarine Storm
|
15-6
|
Camberwell Dragons
[11] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 South |
1 - 07:39
|
[7] Ballarat Miners
|
6-4
|
Ringwood Hawks
[1]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 South |
1 - 05:27
|
[8] Nunawading Spectres
|
9-10
|
Hobart Chargers
[13]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 East |
1 - 07:01
|
Canberra Capitals
|
3-7
|
Manly Warringah Sea Eagles
|
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
3 - 00:16
|
MIL Bucks (AIRFORCE) Esports
|
39-51
|
MEM Grizzlies (TYCOON) Esports
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 East |
2 - 10:00
|
[15] Newcastle Falcons
|
19-22
|
Hornsby Spiders
[16] |
|
|
Korvpall |
Jaapani B1 liiga |
2 - 10:00
|
[3] Kawasaki Brave Thunders
|
24-19
|
Mikawa Seahorses
[2]
|
|
|
Korvpall |
Jaapani B1 liiga |
2 - 08:05
|
[1] Ryukyu Golden Kings
|
38-23
|
Nagasaki Velca
[6] |
|
|
Korvpall |
Australia Big V |
2 - 00:54
|
[1] McKinnon Cougars
|
49-36
|
Shepparton Gators
[8] |
|
|
Korvpall |
Uganda NBL - naised |
2 - 07:16
|
A1 Challenge - naised
|
24-9
|
YMCA Lady Hamstars - naised
|
|
|
Korvpall |
Indoneesia IBL |
2 - 01:43
|
[8] Dewa United
|
51-30
|
Rajawali Medan
[4] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 East |
2 - 07:15
|
[14] Illawarra Hawks NBL1
|
34-25
|
Penrith Panthers
[13] |
|
|
Korvpall |
Hiina Taipei P League |
2 - 11:48
|
[3] Hsinchu Lioneers
|
23-29
|
Taoyuan Pilots
[2] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 South |
2 - 02:17
|
[12] Geelong Supercats
|
27-37
|
Frankston Blues
[5]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 East |
2 - 06:57
|
[6] Central Coast Crusaders
|
18-29
|
Hills Hornets
[12] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 West - naised |
2 - 02:05
|
[8] Willetton Tigers - naised
|
16-37
|
Warwick Senators - naised
[4] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 West - naised |
2 - 04:10
|
[3] Joondalup Wolves - naised
|
41-27
|
Mandurah Magic - naised
[7] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 West - naised |
2 - 00:59
|
[11] East Perth Eagles - naised
|
37-42
|
Perry Lakes Hawks - naised
[6] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 Central - naised |
2 - 00:48
|
[2] North Adelaide Rockets - naised
|
37-27
|
Forestville Eagles - naised
[3] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 Central - naised |
2 - 01:53
|
[1] Central District Lions - naised
|
38-44
|
Sturt Sabres - naised
[4] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 Central - naised |
2 - 01:17
|
[8] West Adelaide Bearcats - naised
|
32-34
|
Southern Tigers - naised
[7] |
|
|
Korvpall |
Hiina Taipei SBL |
2 - 02:58
|
[1] Taiwan Beer
|
24-32
|
Bank of Taiwan
[3] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 West - naised |
3 - 10:00
|
[10] Perth Redbacks - naised
|
57-26
|
Kalamunda Eastern Suns - naised
[9] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 Central - naised |
2 - 03:14
|
[5] South Adelaide Panthers - naised
|
38-30
|
Woodville Warriors - naised
[10] |
|
|
Korvpall |
Japan B League 2 |
3 - 10:00
|
[7] Niigata Albirex
|
34-57
|
Altiri Chiba
[1] |
|
|
Korvpall |
Jaapani B1 liiga |
3 - 10:00
|
[8] Toyama Grouses
|
31-38
|
Shinshu Brave Warriors
[7]
|
|
|
Korvpall |
Taiwani T1 League |
2 - 00:00
|
[5] Tainan TSG GhostHawks
|
45-45
|
New Taipei CTBC DEA
[2] |
|
|
Korvpall |
Austraalia Big V - naised |
3 - 03:58
|
[6] Wyndham Basketball - naised
|
72-54
|
Hume City Broncos - naised
[2]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 South - naised |
3 - 00:18
|
[10] Waverley Falcons - naised
|
46-57
|
Melbourne Tigers - naised
[9]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 North - naised |
4 - 10:00
|
[2] Darwin Salties - naised
|
60-61
|
Logan Thunder - naised
[10]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 North - naised |
3 - 00:59
|
[13] Cairns Marlins Women
|
55-87
|
North Gold Coast Seahawks - naised
[7] |
|
|
Korvpall |
Jaapani B1 liiga |
3 - 01:38
|
[4] Shibuya Sun Rockers
|
61-55
|
San En Neo Phoenix
[1]
|
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 North - naised |
4 - 00:00
|
[8] Southern District Spartans - naised
|
95-70
|
Ipswich Force - naised
[11] |
|
|
Korvpall |
Austraalia NBL1 South - naised |
4 - 00:19
|
[7] Diamond Valley Eagles - naised
|
68-79
|
Sandringham Sabres - naised
[8]
|
|
|
Korvpall |
Filipiinide MPBL |
4 - 06:34
|
Rizal Golden Coolers
|
67-66
|
Bicolandia Oragons
|
|
|
Korvpall |
Japan B League 2 |
4 - 04:34
|
[2] Rising Zephyr Fukuoka
|
58-69
|
Veltex Shizuoka
[4] |
|
|
Korvpall |
Austraalia Big V - naised |
4 - 02:22
|
[8] Sunbury Jets - naised
|
44-78
|
Bulleen Boomers - naised
[1]
|
|
|
Korvpall |
Japan B League 2 |
3 - 01:45
|
[6] Bambitious Nara
|
56-54
|
Ehime Orange Vikings
[7]
|
|
|
Korvpall |
Japan B League 2 |
4 - 08:48
|
[6] Iwate Big Bulls
|
63-63
|
Aomori Wat's
[4]
|
|
|
Korvpall |
Tšehhi Liga 1 - naised |
4 - 01:15
|
Sokol Nusle Praha - naised
|
77-69
|
Levhartice Chomutov B - naised
|
|
|
Võrkpall |
Iirimaa Premier League - naised |
|
Gardians VC - naised
|
3-9
|
UCD - naised
|
|
|
Võrkpall |
Filipiinide NCAA |
19-25
|
EAC Generals
|
6-3
|
MU Cardinals
|
|
|
Võrkpall |
Ungari meistrivõistlused U20 |
22-25
|
Penzugyor SE Zold U20
|
0-1
|
Dág KSE U20
|
|
|
Võrkpall |
Norra Eliteserien |
25-15
|
[2] Randaberg
|
13-8
|
Forde
[2]
|
|
|
Võrkpall |
Poola 3. liiga - naised |
10-25
|
UMCS Lublin – naised
|
12-13
|
Legionovia Legionowo 2 – naised
|
|
|
Võrkpall |
Norra Eliteserien - naised |
14-25
|
[2] Oksil - naised
|
7-18
|
Viking TIF - naised
[2]
|
|
|
Võrkpall |
Matšid - naised |
23-25
|
Bjelovar Women
|
11-9
|
Plavi Peklenica Women
|
|
|
Võrkpall |
Slovakkia noorteliiga |
25-11
|
Puchov U20
|
22-15
|
VK One Ruzomberok U20
|
|
|
Võrkpall |
Rwanda rahvusliiga - naised |
25-13,22-25,25-12,21-25
|
RRA - naised
|
2-2
|
Ruhango - naised
|
|
|
Võrkpall |
Filipiinide PVL - naised |
25-17,25-20
|
[5] Chery Tiggo Crossovers - naised
|
11-8
|
Akari Chargers - naised
[7] |
|
|
Pesapall |
CPBL |
04/20 09:05 |
[2] CITIC Brothers
|
0-0
|
TSG Hawks
[6] |
|
|
Pesapall |
CPBL |
04/20 09:05 |
[5] Fubon Guardians
|
0-0
|
Uni-Lions
[1] |
|
|
Pesapall |
CPBL |
04/20 09:05 |
[4] Rakuten Monkeys
|
0-1
|
Wei-Chuan Dragons
[3] |
|
|
Pesapall |
Jaapani NPB |
04/20 09:00 |
Yokohama Bay Stars
|
3-0
|
Yakult Swallows
|
|
|
Pesapall |
Korea KBO |
04/20 08:00 |
[7] Samsung Lions
|
1-0
|
Hanwha Eagles
[6]
|
|
|
Pesapall |
Korea KBO |
04/20 08:00 |
[2] NC Dinos
|
1-6
|
Kia Tigers
[1]
|
|
|
Pesapall |
Jaapani NPB |
04/20 05:00 |
Orix Buffaloes
|
3-3
|
Softbank Hawks
|
|
|
Käsipall |
Korea 1. liiga - naised |
30:00
|
[4] Wonderful Samcheok - naised
|
11-12
|
Gyeongnam - naised
[2] |
|
|
Käsipall |
Tšehhi Extraliga |
41:53
|
[4] SHC Malomerice
|
23-17
|
TJ Hranice
[5]
|
|
|
Tennis |
ATP Bukarest - MP |
0-0
|
Borges/Stalder
|
6-4,3-6,0-0
|
Doumbia/Reboul
|
|
|
Tennis |
ATP München |
0-0
|
[34] Felix Auger Aliassime
|
5-7,1-3
|
Jan-Lennard Struff
[28] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Kuršumlijska Banja |
0-0
|
Martha Matoula
|
0-0
|
Carmen Andreea Herea
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Šõmkent - NP |
30-0
|
Arystanbekova/Kenzhibayeva
|
0-0
|
Lavino/Ogata
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Hammamet |
15-15
|
[241] Aziz Dougaz
|
0-3
|
Nicola Kuhn
[462] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Kuršumlijska Banja |
0-0
|
Luisa Meyer Auf Der Heide
|
3-1
|
Isabella Maria Serban
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Telde |
40-40
|
Darwin Blanch
|
3-3
|
Diego A B Sanchez
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
0-0
|
Max Wiskandt
|
5-0
|
Robin Bertrand
|
|
|
Tennis |
ATP Bukarest - MP |
40-30
|
Arends/Middelkoop
|
3-3
|
Heliovaara/Patten
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Kuršumlijska Banja |
15-0
|
Anja Stankovic
|
3-1
|
Judith H Miranda
|
|
|
Tennis |
ITF W75 Koper |
0-0
|
[257] Jaimee Fourlis
|
2-4
|
Veronika Erjavec
[203] |
|
|
Tennis |
ATP Bukarest |
0-0
|
[21] Francisco Cerundolo
|
7-5,4-6,1-4
|
Mariano Navone
[52] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Telde |
0-0
|
Joelle Lilly Sophie Steur
|
3-2
|
Gina Feistel
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
0-0
|
Joshua Sheehy
|
2-3
|
Eliakim Coulibaly
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Hammamet - MP |
30-30
|
Lobanov/Ouakaa
|
4-2
|
de Krom/Nijboer
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Telde |
0-0
|
Diego F Flores
|
3-3
|
Martin Klizan
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
40-15
|
[383] Sada Nahimana
|
5-0
|
Sofia Rocchetti
[483] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
0-0
|
Sara Daavettila
|
5-1
|
Milana Zhabrailova
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
15-15
|
Nina Radovanovic
|
2-2
|
Hina Inoue
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Telde |
0-0
|
Emily Seibold
|
4-4
|
Isis V D Broek
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Shymkent – MP |
30-40
|
Lomakin/Verbin
|
4-4
|
Bakshi/Schell
|
|
|
Tennis |
Challenger Gwangju - MP |
3-0
|
Lee/Song
|
1-6,6-1,0-0
|
Cui/Lee
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
0-0
|
Gabriele Piraino
|
7-5,2-0
|
Kirill Kivattsev
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-0
|
Beatrice Ricci
|
3-6,2-5
|
Ayla Aksu
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-15
|
[354] Lucie Havlickova
|
6-2,5-4
|
Stephanie Wagner
[481] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Shymkent |
40-40
|
Sergey Fomin
|
3-6,7-6,2-2
|
Evgenii Tiurnev
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
KOR Seoul |
04/20 10:30 |
Seoul - 5. jooks
|
View
|
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
Turffontein (SA |
04/20 10:00 |
Turffontein (SA) (5. jooks)
|
View
|
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
KOR Seoul |
04/20 10:00 |
Seoul - 5. jooks
|
View
|
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
AUS Sha Tin |
04/20 10:00 |
Sha Tin - 8. jooks
|
View
|
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
JPN Saga |
04/20 09:40 |
Saga - 5. jooks
|
View
|
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
Lyon-Parilly |
04/20 09:33 |
Lyon-Parilly (8. jooks)
|
View
|
|
|
|
Hobuste võiduajamine |
Tarbes |
04/20 09:19 |
Tarbes (2. jooks)
|
View
|
|
|
|
Kriket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
04/20 09:30 |
South East Stars - naised
|
,6/0
|
Southern Vipers - naised
|
|
|
Kriket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
04/20 09:30 |
Western Storm - naised
|
3/0
|
Sunrisers - naised
|
|
|
Kriket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
04/20 09:30 |
Northern Diamonds - naised
|
,7/0
|
Thunder - naised
|
|
|
Kriket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
04/20 09:30 |
Central Sparks - naised
|
3/0
|
The Blaze Naised
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS The Meadows |
04/20 10:57 |
The Meadows - 3. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS The Meadows |
04/20 10:33 |
The Meadows - 3. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Wentworth P |
04/20 10:18 |
Wentworth Park - 2. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Grafton |
04/20 10:13 |
Grafton - 6. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS The Meadows |
04/20 10:10 |
The Meadows - 3. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Ipswich |
04/20 09:58 |
Ipswich - 6. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Grafton |
04/20 09:54 |
Grafton - 6. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS The Meadows |
04/20 09:50 |
The Meadows - 3. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Bendigo |
04/20 09:47 |
Bendigo - 6. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Dubbo |
04/20 09:43 |
Dubbo - 12. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Wentworth P |
04/20 09:36 |
Wentworth Park - 2. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Ipswich |
04/20 09:35 |
Ipswich - 6. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Grafton |
04/20 09:32 |
Grafton - 6. jooks
|
View
|
|
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Wentworth P |
04/20 09:17 |
Wentworth Park - 2. jooks
|
View
|
|
|
|
Liiduragbi |
Super Rugby Pacific |
00:00
|
[12] Western Force
|
0-0
|
Crusaders
[11]
|
|
|
Snuuker |
World Championship 2024 |
04/20 09:10 |
Luca Brecel
|
1-0
|
David Gilbert
|
|
|
Snuuker |
World Championship 2024 |
04/20 09:10 |
Zhang Anda
|
0-0
|
Jak Jones
|
|
|
Liigaragbi |
NRL |
38:38
|
Brisbane Broncos
|
0-0
|
Canberra Raiders
|
|
|
Austraalia jalgpall |
AFL |
1 - 17:59
|
[12] Brisbane
|
1.1(7)-0.0(0)
|
Geelong
[1]
|
|
|
Saalijalgpall |
AFC Aasia meistrivõistlused |
03:30
|
Afganistan
|
1-2
|
Kuveit
|
|
|
Lauatennis |
TT Star Series |
5-11,9-11
|
Felipe Olivares
|
4-11
|
Tibor Spanik
|
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
|
Serhii Rak
|
2-4
|
Dmytro Zeniuk
|
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
|
Oleh Pavliuk
|
2-1
|
Oleksandr Bondarchuk
|
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
|
Jaroslav Sprongl
|
3-1
|
Jiri Medlin
|
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
9-11
|
Jiri Svec
|
3-4
|
Vladimir Kubat
|
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
16-18
|
Vladimir Krejci
|
1-0
|
Jaroslav Dorazka
|
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
5-11
|
Radim Urbaniec
|
1-1
|
Radim Uhlar
|
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
|
Tomas Janata
|
7-5
|
Tomas Andrle
|
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
11-7,11-7
|
Rostyslav Fylypiv
|
5-9
|
Dmytro Shchegelskyi
|
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
11-6,8-11
|
Jan Trefny
|
7-2
|
Bohuslav Budik
|
|
|
Lauatennis |
Setka Cup - naised |
11-8,1-11,9-11
|
Alina Kurtenko
|
7-5
|
Svitlana Yureneva
|
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
11-5,11-6,5-11,7-11
|
Martin Vorel
|
8-5
|
Josef Pavelka
|
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
3-11,9-11,11-9,12-10
|
Oleksandr Ziakun
|
2-4
|
Oleksandr Lyman
|
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
11-7,6-11,11-6
|
Jiri Svec
|
0-0
|
Vladimir Kubat
|
|
|
Sulgpall |
Slovak Open - NP |
17-21,21-10
|
Kwasnik/Szubert
|
0-0
|
Hagspiel/Rumpold
|
|
|
Netball |
Super Netball |
04/20 09:00 |
Melbourne Vixens
|
25-25
|
Adelaide Thunderbirds
|
|
|
E-sport |
LOL- LPL Spring play-off'id |
34:43
|
Bilibili Gaming
|
0-0
|
Top Esports
|
|
|
E-sport |
R6 - South Korea League LCQ |
00:00
|
Dplus
|
0-0
|
WEBL
|
|
|
E-sport |
Honor of Kings - KPL Spring |
00:00
|
LGD NBW
|
0-1
|
BOA
|
|
|
E-sport |
R6 - Japan League LCQ |
00:00
|
IGZIST
|
0-0
|
Crest Gaming Lst
|
|
|
E-sport |
DOTA2 - European Pro League |
16:23
|
L1ga Team
|
0-0
|
Rest Farmers
|
|
|
E-sport |
CS2 - RES Regional EU |
01:55
|
ALTERNATE aTTaX
|
10-6
|
Enterprise
|
|
|
E-sport |
VALORANT - VCT Pacific |
01:17
|
Gen.G
|
5-7
|
DRX
|
|
|
E-sport |
CS2 - European Pro League |
01:55
|
Permitta
|
2-0
|
Passion UA
|
|
|
E-sport |
CS2 - CCT Europe - kval |
01:54
|
Sangal
|
0-1
|
JANO
|
|
|
E-sport |
Crossfire - CFPL |
00:00
|
BaiSha Gaming
|
0-1
|
Evolution Power
|
|
|