05/01 15:30 |
- |
SKP C. Budějovice A - naised v Sp. Trhove Sviny - naised
|
3-0
|
04/30 18:00 |
- |
Sokol Bohumín - naised v VK Vratimov - naised
|
3-1
|
04/30 16:00 |
- |
Vyšehrad C - naised v Podoli - naised
|
2-3
|
04/29 16:00 |
- |
Horni Pocernice A – naised v Zizka B Women
|
1-3
|
04/29 16:00 |
- |
Vysochany - naised v Vršovice B - naised
|
3-1
|
04/29 16:00 |
- |
Řepy C - naised v Hostivař - naised
|
3-2
|
04/29 15:30 |
- |
TJ Lokomotiva G - naised v Jiskra Třeboň - naised
|
3-1
|
04/25 16:00 |
- |
Repy A - naised v Přírodní vědy - naised
|
0-0
|
04/24 18:00 |
- |
Stará Bělá - naised v TJ Sokol Poruba B - naised
|
3-0
|
04/24 18:00 |
- |
Jiskra Třeboň - naised v TJ Hluboká nad Vltavou A - naised
|
2-3
|
04/17 19:00 |
- |
Zdice Women v Spartak Hořovice - naised
|
3-2
|
04/17 16:30 |
- |
Sokol Lišov C - naised v Rudolfov - naised
|
0-3
|
04/17 16:00 |
- |
Zdice Women v Spartak Hořovice - naised
|
1-3
|
04/16 16:45 |
- |
VK Vratimov - naised v Sokol Stará Bělá B - naised
|
1-3
|
04/02 16:45 |
- |
VK Vratimov - naised v TJ Sokol Svinov A - naised
|
1-3
|
03/21 18:51 |
- |
Slovan J. Hradec - naised v SK-V 41 Tabor - naised
|
1-3
|
03/21 17:51 |
- |
Sokol Palkovice - naised v SK Metylovice - naised
|
1-3
|
03/18 19:30 |
- |
Kometa Praha - naised v ZŠ Mikulova - naised
|
3-1
|
03/18 18:20 |
- |
VSK Slavia JU České Budějovice - naised v Lokomotiva České Budějovice - naised
|
3-1
|
03/17 19:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Brevnov - naised
|
3-1
|
03/13 19:30 |
- |
Střížkov - naised v Meteor E - naised
|
3-0
|
03/11 19:30 |
- |
Kometa Praha - naised v Meteor A - naised
|
3-0
|
03/11 19:30 |
- |
TJ Meteor České Budějovice - naised v Otava Písek - naised
|
0-3
|
03/07 19:20 |
- |
Meteor E - naised v Spanielka B Women
|
3-2
|
03/06 19:30 |
- |
Meteor C - naised v Kie Women
|
3-0
|
03/06 19:20 |
- |
Lokomotiva České Budějovice - naised v Jihočeský volejbal - naised
|
0-3
|
03/06 19:00 |
- |
Orion A - naised v SK Spanielka Repy Women
|
3-1
|
03/04 19:15 |
- |
ZŠ Mikulova - naised v Přírodní vědy - naised
|
0-3
|
03/03 19:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Meteor E - naised
|
3-0
|
02/29 19:30 |
- |
Sokol Zizkov B - naised v CZU Prague - naised
|
3-1
|