12/13 17:30 |
- |
Peterburi Spartak – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
94-53
|
03/30 13:00 |
- |
Kurski Dinamo 2 – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
83-59
|
03/27 14:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Kurski Dinamo 2 – naised
|
L |
68-83
|
03/19 11:30 |
- |
Spartak & K Vidone Women
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
W |
70-72
|
03/19 09:00 |
- |
Sparta&K Vidnoe 2 – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
W |
70-72
|
03/18 11:30 |
- |
Energya Ivanovo – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
W |
70-73
|
03/17 11:30 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
UMMC Ekaterinburg 2 – naised
|
L |
64-87
|
03/07 11:00 |
- |
Neftyanik Omsk – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
73-63
|
03/04 12:00 |
- |
UMMC Ekaterinburg 2 – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
58-50
|
02/25 11:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Peterburi Spartak – naised
|
W |
95-67
|
02/22 10:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Chernie Medvedi – naised
|
W |
73-71
|
02/22 10:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
St Petersburg Polytechnic University Women
|
- |
View
|
02/15 16:00 |
- |
Vologda Tševakata – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
85-55
|
02/12 15:00 |
- |
Energya Ivanovo – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
W |
61-80
|
02/02 11:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Kurski Dinamo 2 – naised
|
L |
68-83
|
01/30 10:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Sparta&K Vidnoe 2 – naised
|
L |
73-76
|
01/22 15:00 |
- |
Kazanochka – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
60-52
|
01/19 13:00 |
- |
Samara – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
73-67
|
01/15 14:00 |
- |
MBA Moskva 2 – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
59-50
|
01/12 14:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
MBA Moskva 2 – naised
|
W |
81-61
|
01/09 10:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Stavropolchanka – naised
|
L |
58-65
|
12/23 14:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Rostov-on-Don - naised
|
L |
59-87
|
12/14 12:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Neftyanik Omsk – naised
|
W |
84-73
|
12/11 12:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
UMMC Ekaterinburg 2 – naised
|
W |
72-54
|
12/08 11:00 |
- |
Sparta&K Vidnoe 2 – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
78-56
|
12/04 16:00 |
- |
Peterburi Spartak – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
76-66
|
11/28 12:00 |
- |
Kurski Dinamo 2 – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
L |
77-52
|
11/24 12:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Vologda Tševakata – naised
|
L |
61-62
|
11/21 15:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Energya Ivanovo – naised
|
W |
71-64
|
11/04 16:00 |
- |
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
Kazanochka – naised
|
L |
42-64
|