10/01 13:00 |
1 |
Proton Saratov – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
04/23 08:00 |
3 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
3-0
|
04/22 13:00 |
2 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
0-3
|
04/21 10:00 |
1 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
L |
1-3
|
04/01 16:00 |
26 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
03/25 14:30 |
25 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
L |
2-3
|
03/18 14:30 |
24 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
1-3
|
03/11 14:00 |
23 |
Lipetsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
0-3
|
03/03 15:00 |
22 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
L |
1-3
|
02/24 11:00 |
21 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
02/18 14:30 |
20 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
|
W |
3-1
|
02/11 14:00 |
19 |
Leningradka – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
02/05 14:30 |
18 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Proton Saratov – naised
|
W |
3-1
|
01/27 16:00 |
17 |
Tulitsa Tula Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
01/21 12:00 |
16 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
L |
0-3
|
01/14 15:30 |
15 |
Dinamo Moscow – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
01/06 14:00 |
14 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
0-3
|
12/28 13:00 |
13 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
0-3
|
12/25 15:00 |
12 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
12/11 13:00 |
11 |
Minchanka Minsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
12/03 14:30 |
10 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
2-3
|
11/26 10:00 |
9 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
2-3
|
11/18 16:00 |
8 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
1-3
|
11/11 16:00 |
7 |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
2-3
|
11/06 13:00 |
6 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
0-3
|
10/22 13:00 |
5 |
Proton Saratov – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
10/16 14:30 |
4 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Tulitsa Tula Women
|
L |
2-3
|
10/09 14:00 |
3 |
Dynamo Kazan – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
1-3
|
10/01 15:00 |
2 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
0-3
|
09/23 13:30 |
1 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-2
|