04/24 13:00 |
32 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Tulitsa Tula Women
|
L |
1-3
|
04/19 16:00 |
32 |
Tulitsa Tula Women
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-1
|
04/17 16:00 |
32 |
Tulitsa Tula Women
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-0
|
04/10 13:30 |
48 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Proton Saratov – naised
|
L |
1-3
|
04/09 13:30 |
48 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Proton Saratov – naised
|
W |
3-2
|
04/06 13:00 |
48 |
Proton Saratov – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-1
|
04/05 15:00 |
48 |
Proton Saratov – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-0
|
03/30 14:00 |
3 |
Dinamo Moscow – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-2
|
03/27 13:00 |
3 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
2-3
|
03/24 14:30 |
3 |
Dinamo Moscow – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
- |
Postponed
|
03/20 16:00 |
26 |
Dinamo Moscow – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-1
|
03/15 13:00 |
25 |
Uralochka-NTMK – naised
v
YuZGU Atom - naised
|
W |
3-2
|
03/10 12:00 |
24 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
3-0
|
03/02 14:00 |
23 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
2-3
|
02/25 12:00 |
22 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
W |
3-0
|
02/17 10:00 |
21 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
0-3
|
02/11 12:00 |
20 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
|
L |
0-3
|
02/03 14:00 |
19 |
Tulitsa Tula Women
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
2-3
|
01/27 12:00 |
18 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
2-3
|
01/20 13:30 |
17 |
Dynamo Kazan – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
DBFA
|
01/14 12:00 |
16 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
W |
3-1
|
01/08 13:00 |
15 |
Proton Saratov – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
3-1
|
01/04 12:00 |
14 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
0-3
|
12/29 13:30 |
13 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
0-3
|
12/17 15:00 |
12 |
YuZGU Atom - naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
0-3
|
12/09 13:00 |
11 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
0-3
|
12/03 12:00 |
10 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
L |
1-3
|
11/28 14:00 |
9 |
Minchanka Minsk – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
1-3
|
11/22 13:30 |
8 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
L |
1-3
|
11/13 16:00 |
7 |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
0-3
|